Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Statistics
eo: Statistiko

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Top pages
eo: Popularaj paĝoj

en: Recent hits
eo: Lastaj vizitoj

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Number of most recent views to display
eo: Nombro de la plej lastaj vidoj por montri

en: No statistics available.
eo: Neniu statistiko disponebla.

en: details
eo: detaloj

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Last visit
eo: Lasta vizito

en: Top 'page not found' errors
eo: Plej gravaj eraroj de 'paĝo ne trovita'

en: Top 'access denied' errors
eo: Plej gravaj eraroj de 'aliro malpermesata'

en: Top pages in the past %interval
eo: Popularaj paĝoj dum la lastaj %interval

en: Top referrers in the past %interval
eo: Popularaj referantoj dum la pasinta %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en la "lastaj vizitaj" .

en: Top referrers
eo: Plej oftaj referantoj
