Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Top pages
et: Enim vaadatud lehed

en: Recent hits
et: Hiljuti klõpsatud

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Number of most recent views to display
et: Mitu hiljutist vaatamist kuvada

en: No statistics available.
et: Statistikat pole.

en: details
et: üksikasjad

en: Hits
et: Tabamused

en: Last visit
et: Viimane külastus

en: Top 'page not found' errors
et: Sagedasemad 'lehekülge ei leitud' vead

en: Top 'access denied' errors
et: Sagedasemad 'juurdepääs keelatud' vead

en: Top pages in the past %interval
et: Populaarsemad lehed viimase %interval jooksul

en: Top referrers in the past %interval
et: Enim viidanud lehed viimase %interval jooksul

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
et: Kui mitu sisuelementi näidata "viimati vaadatud" nimekirjas.

en: Top referrers
et: Enim viidanud

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
