Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Top pages
eu: Orri ikusienak

en: @time ago
eu: duela @time

en: No statistics available.
eu: Estatistikarik ez erabilgarri.

en: details
eu: xehetasunak

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: Top 'page not found' errors
eu: Azken 'orria ez da aurkitu' erroreak

en: Top 'access denied' errors
eu: Azken 'atzipena ukatuta' erroreak

en: Top pages in the past %interval
eu: Azken %interval -ko orri ikusienak

en: Top referrers
eu: Jatorri erabilienak

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
