Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Url
fi: Osoite

en: Top pages
fi: Suosituimmat sivut

en: Recent hits
fi: Viimeisimmät vierailut

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Number of most recent views to display
fi: Viimeksi katsottujen määrä

en: No statistics available.
fi: Tilastoja ei ole saatavilla.

en: details
fi: yksityiskohdat

en: Hits
fi: Osumia

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Top 'page not found' errors
fi: Tavallisimmat 'sivua ei löydy' -virheet

en: Top 'access denied' errors
fi: Tavallisimmat 'pääsy kielletty' -virheet

en: Top pages in the past %interval
fi: Suosituimmat sivut, viimeiset %interval

en: Top referrers in the past %interval
fi: Ahkerimmat viittaajat, viimeiset %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
fi: Montako kirjoitusta näytetään "Viimeksi katsottu" -listassa?

en: Top referrers
fi: Suosituimmat viittaukset

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
