Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Statistics
is: Hagtøl

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Leinki

en: Top pages
is: Mest vitjaðu síður

en: Recent hits
is: Nýliga vitjað

en: @time ago
is: @time síðani

en: Number of most recent views to display
is: Nøgd av mest nýliga vitjað, at vísa

en: No statistics available.
is: Eingi hagtøl tøk.

en: details
is: smálutir

en: Hits
is: Rám

en: Last visit
is: Síðsta vitjan

en: Top 'page not found' errors
is: Flest 'síða ikki funnin' feilir

en: Top 'access denied' errors
is: Flest 'atgongd noktað' feilir

en: Top pages in the past %interval
is: Mest vitjaðu síður seinastu %interval

en: Top referrers in the past %interval
is: Mest tilvísandi seinastu %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
is: Hvussu nógvir innihaldsliðir ið skulu vísast á listanum "nýliga vitjað".

en: Top referrers
is: Mest tilvísandi
