Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Top pages
gl: Páxinas máis vistas

en: Recent hits
gl: Visitas recentes

en: @time ago
gl: fai @time

en: Number of most recent views to display
gl: Número de vistas máis recentes a amosar

en: No statistics available.
gl: Non hai estadísticas dispoñíbeis.

en: details
gl: detalles

en: Hits
gl: Visitas

en: Last visit
gl: Última visita

en: Top 'page not found' errors
gl: Principais erros de "páxina non atopada"

en: Top 'access denied' errors
gl: Principais erros de "acceso denegado"

en: Top pages in the past %interval
gl: Páxinas máis vistas no pasado %interval

en: Top referrers in the past %interval
gl: Referentes principais no pasado %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
gl: Cantos elementos de contido se mostrarán na lista de «Visitadas recentemente».

en: Top referrers
gl: Referentes principais

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
