Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Top pages
he: עמודים מובילים

en: Recent hits
he: כניסות אחרונות

en: @time ago
he: לפני @time

en: Number of most recent views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "נצפו לאחרונה"

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: details
he: פרטים

en: Hits
he: כניסות

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Top 'page not found' errors
he: שגיאות 'עמוד לא נמצא' מובילות

en: Top 'access denied' errors
he: שגיאות 'גישה חסומה' מובילות

en: Top pages in the past %interval
he: עמודים הכי מבוקשים ב%interval האחרון

en: Top referrers in the past %interval
he: מפנים מובילים ב%interval אחרון.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "נצפו לאחרונה".

en: Top referrers
he: מפנים מובילים

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
