Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Url
hi: URL

en: Top pages
hi: शीर्ष पृष्ठ

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Number of most recent views to display
hi: प्रदर्शित करने के लिए सबसे हाल के दृश्यों की संख्या

en: No statistics available.
hi: कोई आंकड़े उपलब्ध नहीं हैं।

en: details
hi: विस्तृत सूचना

en: Hits
hi: हिट्स

en: Top 'page not found' errors
hi: शीर्ष 'पृष्ठ नहीं मिला' त्रुटियाँ

en: Top 'access denied' errors
hi: शीर्ष 'पहुँच निषेध' त्रुटियाँ

en: Recent log messages
hi: हाल के लॉग संदेश
