Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: User
hr: Korisnik

en: Page
hr: Stranica

en: Top pages
hr: Popularne stranice

en: Recent hits
hr: Posljednje posjete

en: @time ago
hr: prije @time

en: Number of most recent views to display
hr: Broj nedavnih pregleda za prikaz

en: No statistics available.
hr: Nema dostupnih statistika.

en: details
hr: detalji

en: Hits
hr: Posjete

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: Top 'page not found' errors
hr: Najčešće pogreške vrste 'stranica nije pronađena'

en: Top 'access denied' errors
hr: Najčešće pogreške vrste 'pristup odbijen'

en: Top pages in the past %interval
hr: Najposjećenije stranice u posljednih %interval

en: Top referrers in the past %interval
hr: Najčešći dovoditelji u posljednjih %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
hr: Koliko stavki želite prikazati u popisu "skoro pogledani".

en: Top referrers
hr: Najbolji dovoditelji

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
