Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
