Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Vefslóð

en: @time ago
is: @time síðan

en: details
is: nánar

en: Top 'page not found' errors
is: Algengustu 'síða fannst ekki' villur

en: Top 'access denied' errors
is: Algengustu 'aðgangi hafnað' villur
