Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Url
ka: ბმული

en: @time ago
ka: @time წინ

en: details
ka: დეტალები
