Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Top pages
kk: Ең күшті беттер

en: Recent hits
kk: соңғы хиттар

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Number of most recent views to display
kk: Көрсетілетін ең соңғы қаралымдар саны

en: No statistics available.
kk: Бір де бір статистика қолжетімді емес.

en: details
kk: мәліметтер

en: Hits
kk: Хиттер

en: Last visit
kk: Соңғы көшу

en: Top 'page not found' errors
kk: 404 қателері

en: Top 'access denied' errors
kk: 403 қателері

en: Top pages in the past %interval
kk: Соңғы %interval уақытындағы көп қаралған беттер

en: Top referrers in the past %interval
kk: Соңғы %interval уақытындағы ең көп сілтегендер

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
kk: "Соңғы қаралған" тізімінде неше контент элементін көрсету керек.

en: Top referrers
kk: Ең күшті сілтеме көздерілер.
