Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Top pages
km: ទំព័រ​ពេញ​និយម

en: Recent hits
km: ការ​ចុច​ថ្មីៗ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Number of most recent views to display
km: ចំនួន​ការ​មើល​ថ្មីៗ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: No statistics available.
km: គ្មាន​ស្ថិតិ ។

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Hits
km: ការ​ចុច

en: Last visit
km: ចូល​ទស្សនា​ចុងក្រោយ

en: Top 'page not found' errors
km: កំហុស 'រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ' កំពូល

en: Top 'access denied' errors
km: កំហុស 'បដិសេធ​ការ​ចូល​ដំណើរ​ការ' កំពូល

en: Top pages in the past %interval
km: ទំព័រ​កំពូល​ក្នុង %interval មុន

en: Top referrers in the past %interval
km: ភាគី​យោង​សំខាន់​ជាង​គេ​​កាល​ %interval មុន

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
km: ចំនួន​ធាតុ​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញនៅ​ក្នុង​បញ្ជី "​បាន​មើល​ថ្មីៗ" ។

en: Top referrers
km: ភាគី​យោង​ឆ្នើម

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
