Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: details
kn: ವಿವರಗಳು
