Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Recent hits
ku: دوواترین سه‌ردان

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Number of most recent views to display
ku: ژماره‌ی  تازه‌ترین بینراون پیشان بدرێن له‌ لیسته‌دا.

en: No statistics available.
ku: هیچ ئامارێک نییە.

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: Hits
ku: سه‌ردان

en: Last visit
ku: دوا سه‌ردان

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ku: چەند دانەی ناوەڕۆک لە لیستەی "نوێنترین بینراو" پیشان بدرێت.

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار
