Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: details
lt: smulkiau

en: Hits
lt: Skaityta

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: Top 'access denied' errors
lt: Top 'priėjimas uždraustas' klaidos

en: Top pages in the past %interval
lt: Lankomiausi puslapiai per %interval

en: Top referrers in the past %interval
lt: Dažniausi persiuntėjai per %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Top referrers
lt: Dažniausi persiuntėjai

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
