Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Statistics
mn: Статистик

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Top pages
mn: Хамгийн их хандалттай хуудсууд

en: Recent hits
mn: Сүүлд хандсан файлууд

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Top 'page not found' errors
mn: Хамгийн их гарсан "Хуудас олдоогүй" гэдэг төрлийн алдаанууд

en: Top 'access denied' errors
mn: Хамгийн их гарсан "нэвтрэх эрхгүй" гэдэг төрлийн алдаанууд
