Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: No statistics available.
my: အချက်အလက်များ မရရှိသေးပါ။
