Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: details
ne: विस्तृत जानकारी
