Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: @time ago
nn: @time sidan

en: details
nn: detaljar

en: Top 'page not found' errors
nn: Liste over «Side ikkje funne»-feil (404)

en: Top 'access denied' errors
nn: Liste over «Ingen tilgang»-feil

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
