Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Top pages
pa: ਸਿਖਰ ਦੇ ਸਫੇ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ
