Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User
pt: Utilizador

en: Page
pt: Página

en: Recent hits
pt: Exibições recentes

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Number of most recent views to display
pt: Número das visualizações mais recentes a serem exibidas

en: Top 'page not found' errors
pt: Top de erros de 'página não encontrada'

en: Top 'access denied' errors
pt: Top de erros 'acesso negado'

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
pt: Quantos itens de conteúdo deverão ser exibidos na lista "visualizações recentes".

en: Recent log messages
pt: Mensagens de registo recentes
