Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Url
ro: URL

en: Top pages
ro: Top pagini

en: Recent hits
ro: Vizite recente

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Number of most recent views to display
ro: Numărul afişărilor recente

en: No statistics available.
ro: Nu există statistici disponibile.

en: details
ro: detalii

en: Hits
ro: Vizite

en: Last visit
ro: Ultima vizită

en: Top 'page not found' errors
ro: Primele erori de tipul "pagină negăsită"

en: Top 'access denied' errors
ro: Primele erori de tipul "acces restricționat"

en: Top pages in the past %interval
ro: Top pagini în ultimele %interval

en: Top referrers in the past %interval
ro: Top referinţe în ultimele %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ro: Câte articole să afişez în lista "afişate recent".

en: Top referrers
ro: Top referinţe

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
