Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Top pages
sk: Najlepšie stránky

en: Recent hits
sk: Posledné zobrazenia

en: @time ago
sk: pred @time

en: Number of most recent views to display
sk: Počet zobrazovaných posledných návštev

en: No statistics available.
sk: Štatistika nie je k dispozícii.

en: details
sk: podrobnosti

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Last visit
sk: Posledná návšteva

en: Top 'page not found' errors
sk: Chyby "stránka nenájdená"

en: Top 'access denied' errors
sk: Chyby "prístup odmietnutý"

en: Top pages in the past %interval
sk: Najlepšie stránky za posledný %interval

en: Top referrers in the past %interval
sk: Najčastejšie odkazujúce stránky za %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v zozname "posledne zobrazené".

en: Top referrers
sk: Najčastejšie odkazujúce stránky

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu
