Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: User
sl: Uporabnik

en: Page
sl: Stran

en: Top pages
sl: Najbolj obiskane strni

en: Recent hits
sl: Nedavni zadetki

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Number of most recent views to display
sl: Število prikazanih nedavnih ogledov

en: No statistics available.
sl: Statistika ni na voljo.

en: details
sl: podrobnosti

en: Hits
sl: Zadetki

en: Last visit
sl: Zadnji obisk

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "zadnjih ogledov".
