Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Top pages
sq: Faqet më aktive

en: Recent hits
sq: Aktivitetet e fundit

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Number of most recent views to display
sq: Numri i vizitave të fundit për tu shfaqur

en: No statistics available.
sq: Asnjë statistikë në dispozicion.

en: details
sq: hollësi

en: Hits
sq: Vizita

en: Last visit
sq: Vizita e fundit

en: Top 'page not found' errors
sq: Gabimet më të shpeshtë "faqja nuk u gjet"

en: Top 'access denied' errors
sq: Gabimet më të shpeshtë "ndalohet hyrja"

en: Top pages in the past %interval
sq: Faqet më të vizituara %intervalt e fundit

en: Top referrers in the past %interval
sq: Referuesit më të shpeshtë në %intervalt e fundit

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "shikimet e fundit".

en: Top referrers
sq: Referues më aktivë
