Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Url
sv: URL

en: Top pages
sv: Mest populära sidor

en: Recent hits
sv: Senaste träffar

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Number of most recent views to display
sv: Hur många av de senaste sidvisningarna som skall visas

en: No statistics available.
sv: Ingen statistik tillgänglig.

en: details
sv: detaljer

en: Hits
sv: Träffar

en: Last visit
sv: Senaste besöket

en: Top 'page not found' errors
sv: Vanligaste felmeddelanden: "sidan hittades inte"

en: Top 'access denied' errors
sv: Vanligaste felmeddelanden: "åtkomst nekad"

en: Top pages in the past %interval
sv: Mest besökta sidor sedan %interval tillbaka

en: Top referrers in the past %interval
sv: Vanligaste hänvisare sedan %interval tillbaka

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sv: Hur många innehållsposter som skall visas under "Senast visade".

en: Top referrers
sv: Vanligaste hänvisarna

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden
