Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்

en: Top 'page not found' errors
ta: மேலான 'பக்கம் இல்லை' வழுக்கள்

en: Top 'access denied' errors
ta: மேலான 'அணுகல் மறுக்கப்பட்டுள்ளது' வழுக்கள்
