Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Top pages
ta: மேலான பக்கங்கள்

en: Recent hits
ta: கடைசி தொடுகைகள்

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: No statistics available.
ta: எந்தப் புள்ளிவிபரங்களும் இல்லை

en: details
ta: விபரம்

en: Last visit
ta: கடைசி வருகை

en: Top 'page not found' errors
ta: மேலான 'பக்கம் இல்லை' பிழைகள்

en: Top 'access denied' errors
ta: மேலான 'அனுமதி மறுப்பு' பிழைகள்

en: Top referrers
ta: மேலான வழிகாட்டிகள்
