Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: No statistics available.
te: గణాంకాలేమీ అందుబాటులో లేవు.

en: details
te: వివరాలు
