Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page
tr: Sayfa

en: Top pages
tr: En çok ilgi görenler

en: Recent hits
tr: Son ziyaretler

en: @time ago
tr: @time önce

en: Number of most recent views to display
tr: Gösterilecek son görüntülenenler sayısı

en: No statistics available.
tr: İstatistik bilgi bulunmuyor.

en: details
tr: ayrıntılar

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Last visit
tr: Son ziyaret

en: Top 'page not found' errors
tr: En yaygın 'sayfa bulunamadı' hataları

en: Top 'access denied' errors
tr: Doruktaki 'erişim engellendi' hataları

en: Top pages in the past %interval
tr: Geçmiş %interval içinde en çok ziyaret edilen sayfalar

en: Top referrers in the past %interval
tr: Geçmiş %interval içinde en çok yönlendirme yapan siteler

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
tr: "Son görüntülenenler" listesinde kaç içerik maddesi gösterileceği.

en: Top referrers
tr: En çok yönlendirenler

en: Recent log messages
tr: Son günlük iletileri
