Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Recent hits
ug: ئاۋات تېمىلار

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى

en: Top 'page not found' errors
ug: ئەڭ كۆپ ئۇچرايدىغان ‹‹بەت ئېچىلمىدى››... خاتالىقلار

en: Top 'access denied' errors
ug: ئەڭ كۆپ ئۇچرايدىغان ‹‹زىيارەت چەكلەنگەن›› خاتالىقلار

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
