Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Number of most recent views to display
az: Göstəriləcək ən son baxışların sayı

en: Top 'page not found' errors
az: Üst 'səhifə tapılmadı' xətaları

en: Top 'access denied' errors
az: Ən yaxşı "giriş rədd edildi" səhvləri

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
az: "son baxılanlar" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.
