Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Top pages
bo: དྲ་ངོས་རྒྱུགས་ཆེ་བ

en: Recent hits
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་རྡེབ་གྲངས

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Number of most recent views to display
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ལྟ་ཀློག་སྟོན་དགོས་པའི་གྲངས

en: No statistics available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྡོམ་རྩིས་མེད།

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས

en: Last visit
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ལྟ་ཀློག

en: Top 'page not found' errors
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ

en: Top 'access denied' errors
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་དྲ་ངོས་གྱི་བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་གི་ནོར་འཁྲུལ

en: Top pages in the past %interval
bo: འདས་ཟིན་པའི་%interval་ནས་རྒྱུགས་ཆེ་བའི་དྲ་ངོས

en: Top referrers in the past %interval
bo: འདས་ཟིན་པའི་%interval་ནས་མཚམས་སྦྱོར་མཁན་མང་ཤོས།

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
bo: ཉེ་ཆར་བལྟས་པའི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་འཆར་དགོས་པ།

en: Top referrers
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན་གཙོ་བོ

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
