Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Top pages
gu: તાજેતરની પૃષ્ઠ મુલાકાતો

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: details
gu: વિગતો

en: Top referrers
gu: તાજેતર ના સંદર્ભો
