Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Url
hu: Webcím

en: Top pages
hu: Népszerű oldalak

en: Recent hits
hu: Legutóbbi megtekintések

en: @time ago
hu: @time

en: Number of most recent views to display
hu: Legutóbbi megjelenítések listájának hossza

en: No statistics available.
hu: Nincs megjeleníthető statisztika.

en: details
hu: részletek

en: Hits
hu: Találatok

en: Last visit
hu: Utolsó látogatás

en: Top 'page not found' errors
hu: A legtöbbet látogatott nem található oldalak

en: Top 'access denied' errors
hu: A legtöbbet látogatott tiltott oldalak

en: Top pages in the past %interval
hu: A legnépszerűbb oldalak az utóbbi időszakban (%interval)

en: Top referrers in the past %interval
hu: A leggyakoribb hivatkozók az utóbbi időszakban (%interval)

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
hu: Mennyi eleme legyen a legutóbb olvasott tartalmakat felsoroló listának?

en: Top referrers
hu: Legjobb hivatkozók

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek
