Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Statistics
jv: Statistik

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Top pages
jv: Kaca paling dhuwur

en: Recent hits
jv: Hits anyar

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Number of most recent views to display
jv: Jumlah kunjungan terakhir sing ditampilaké

en: No statistics available.
jv: Ora ana data statistik sing cumawis.

en: details
jv: detil

en: Last visit
jv: Kunjungan terakhir

en: Top 'page not found' errors
jv: Kaluputan 'kācā ora ditemokaké' sing paling akèh

en: Top 'access denied' errors
jv: Kaluputan 'akses ditolak' paling akèh

en: Top pages in the past %interval
jv: Kaca paling akéh ditonton nang %interval pungkasan

en: Top referrers in the past %interval
jv: Referer paling akéh nang %interval pungkasan

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
jv: Pira cacahé item konten kanggo ditampilaké marang daftar "ditonton pungkasan".

en: Top referrers
jv: Sing ngreferensi paling akéh.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan
