Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Top pages
lv: Biežāk apmeklētās lapas

en: Recent hits
lv: Jaunākie trāpījumi

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Number of most recent views to display
lv: Attēlojamais jaunāko skatu skaits

en: No statistics available.
lv: Nekāda statistika nav pieejama.

en: details
lv: detaļas

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Last visit
lv: Pēdējais apmeklējums

en: Top 'page not found' errors
lv: Biežākās 'lapa nav atrasta' kļūdas

en: Top 'access denied' errors
lv: Biežākās 'piekļuve liegta' kļūdas

en: Top pages in the past %interval
lv: Biežāk skatītās lapas iepriekšējā laika posmā %interval

en: Top referrers in the past %interval
lv: Biežākie atsauču veidotāji iepriekšējā laika posmā %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "nupat skatīts" sarakstā.

en: Top referrers
lv: Top atsauces

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti
