Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Statistics
nl: Statistieken

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Url
nl: URL

en: Top pages
nl: Toppagina's

en: Recent hits
nl: Recente hits

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Number of most recent views to display
nl: Weer te geven aantal meest recente bezoeken

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Last visit
nl: Laatste bezoek

en: Top 'page not found' errors
nl: Meest voorkomende 'pagina niet gevonden'-fouten

en: Top 'access denied' errors
nl: Meest voorkomende 'geen toegang'-fouten

en: Top pages in the past %interval
nl: Toppagina's in de laatste %interval

en: Top referrers in the past %interval
nl: Topverwijzers in de laatste %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
nl: Aantal items dat wordt weergegeven in de lijst "recente hits".

en: Top referrers
nl: Topverwijzers

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten
