Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: User
oc: Utilizaire

en: Page
oc: Pagina

en: Url
oc: URL

en: Top pages
oc: Top de las paginas

en: Recent hits
oc: Accèsses recents

en: @time ago
oc: i a @time

en: Number of most recent views to display
oc: Nombre de visualizacions las mai recentas d'afichar

en: No statistics available.
oc: Cap d'estatisticas pas disponibla.

en: details
oc: detalhs

en: Hits
oc: Accès

en: Last visit
oc: Darrièra visita

en: Top 'page not found' errors
oc: Principalas errors de tipe « pagina pas trobada »

en: Top 'access denied' errors
oc: Principalas errors de tipe « accès refusat »

en: Top pages in the past %interval
oc: Top de las paginas dempuèi %interval

en: Top referrers in the past %interval
oc: Top de las referéncias dempuèi %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
oc: Nombre d'elements de contengut afichats dins la lista « vist recentament ».

en: Top referrers
oc: Top dels referents

en: Recent log messages
oc: Entradas recentas del jornal
