Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Top pages
pl: Najpopularniejsze strony

en: Recent hits
pl: Ostatnie odsłony

en: @time ago
pl: @time temu

en: Number of most recent views to display
pl: Liczba ostatnio przeglądanych stron

en: No statistics available.
pl: Brak statystyk.

en: details
pl: szczegóły

en: Hits
pl: Odsłon

en: Last visit
pl: Ostatnia wizyta

en: Top 'page not found' errors
pl: Najczęstsze błędy nieznalezienia strony

en: Top 'access denied' errors
pl: Najczęstsze błędy odmowy dostępu

en: Top pages in the past %interval
pl: Najpopularniejsze strony (okres: %interval)

en: Top referrers in the past %interval
pl: Najczęściej odsyłające strony (okres: %interval)

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
pl: Określa, ile stron ma być wymienianych na liście ostatnio przeglądanych.

en: Top referrers
pl: Najczęściej odsyłające strony

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika
