Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Timestamp
ru: Время

en: Statistics
ru: Статистика

en: User
ru: Пользователь

en: Page
ru: Страница

en: Url
ru: Url-адрес

en: Top pages
ru: Популярные страницы

en: Recent hits
ru: Последние посещения

en: @time ago
ru: @time назад

en: Number of most recent views to display
ru: Количество наиболее новых просмотров для отображения

en: No statistics available.
ru: Статистика отсутствует.

en: details
ru: подробности

en: Hits
ru: Переходы

en: Last visit
ru: Последнее посещение

en: Top 'page not found' errors
ru: Ошибки «страница не найдена»

en: Top 'access denied' errors
ru: Ошибки «отказ в доступе»

en: Top pages in the past %interval
ru: Популярные страницы за %interval

en: Top referrers in the past %interval
ru: Источники посетителей за %interval

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ru: Сколько элементов показывать в списке "недавних просмотров".

en: Top referrers
ru: Лучшие источники посещений

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала
