Statistics Blocks (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: details
th: รายละเอียด

en: Top 'page not found' errors
th: อันดับความผิดพลาดที่เกิดจากกรณี "ไม่พบหน้าที่ต้องการ' สูงสุด

en: Top 'access denied' errors
th: อันดับข้อผิดพลาดสูงสุดสำหรับ 'ปฏิเสธการเข้าใช้งาน'

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
