Statistics Pro (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: up
af: op

en: Add
af: Voeg by

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: never
af: nooit

en: Access log settings
af: Toegangslog verstellings

en: Enable access log
af: Aktiveer toegangslog

en: Statistics
af: Statistieke

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Users
af: Gebruikers
