Statistics Pro (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Logs
ast: Rexistros

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: up
ast: arriba

en: Add
ast: Amestar

en: never
ast: nunca

en: Access log settings
ast: Configuración del rexistru d'accesos

en: Enable access log
ast: Activar el rexistru d'accesos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Nodes
ast: Noyos

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: String
ast: Cadena

en: Users
ast: Usuarios

en: Session
ast: Sesión
