Statistics Pro (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: up
be: уверх

en: Add
be: Дадаць

en: Main
be: Галоўнае

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: never
be: ніколі

en: Access log settings
be: Налады журналу доступу

en: Enable access log
be: Актываваць логі дасягу

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Paths
be: Шляхі

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: String
be: Радок

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Tools
be: Прылады

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: Session
be: Сесія

en: @module module
be: @module модуль

en: Warnings
be: Заўвагі
