Statistics Pro (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Logs
bg: Регистри

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: up
bg: нагоре

en: Add
bg: Добави

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: never
bg: никога

en: Access log settings
bg: Настройки на журнала за достъп

en: Enable access log
bg: Активирай журнала за достъп

en: Statistics
bg: Статистики

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: String
bg: Стринг

en: Users
bg: Потребители

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: @module module
bg: модул @module
