Statistics Pro (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Name
bn: নাম

en: up
bn: উপরে

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Today
bn: আজ

en: Session
bn: সেশন
