Statistics Pro (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: up
bo: ཡར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Access log settings
bo: ཟིན་ཐོའི་སྒྲིག་འགོད་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ

en: Enable access log
bo: ཟིན་ཐོའི་བེད་སྤྱོད་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Today
bo: དེ་རིང

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་མེད།

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: @module module
bo: མ་དཔེ་@module

en: Content statistics
bo: ནང་དོན་སྡོམ་རྩིས
